Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Únor 2018

Save-the-date: Digitální gramotnost a informatické myšlení v českých školách – připravované změny RVP

8. února

Save-the-date! Ve čtvrtek 8. února se bude konat další ze série kulatých stolů DigiKoalice, tentokrát na téma Digitální gramotnost a informatické myšlení v českých školách – připravované změny RVP. Bližší informace budou zveřejněny.

Zobrazit více »
Březen 2018

Save-the-date: Kyberbezpečnost

1. března

Save-the-date! Ve čtvrtek 1. března se bude konat další ze série kulatých stolů DigiKoalice, tentokrát na téma Kyberbezpečnost. Bližší informace budou zveřejněny.

Zobrazit více »

Firma budoucnosti

20. března @ 13:00 - 17:00
Brno, Výstaviště, Výstaviště 405/1
Brno, jihomoravský kraj 60300 Česká republika
+ Google Mapa

Firma budoucnosti je projekt, který realizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Je  zaměřený na podporu digitalizace českých firem. Srozumitelným způsobem inspiruje a učí české podnikatele a firmy používat digitální technologie ke svému růstu. Akce se bude konat v rámci veletrhu AMPER, 20. 3. 2018, 13 – 17 h, Výstaviště Brno. Pozvánka a bližší informace budou zveřejněny.

Zobrazit více »
Duben 2018

Save-the-date: Modernizace odborného vzdělávání

5. dubna @ 8:00 - 17:00

Save-the-date! Ve čtvrtek 5. dubna se bude konat další ze série kulatých stolů DigiKoalice, tentokrát na téma Modernizace odborného vzdělávání. Bližší informace budou zveřejněny.

Zobrazit více »
Květen 2018

Save-the-date: Rodič a výchova v digitální éře

3. května

Save-the-date! Ve čtvrtek 3. května se bude konat další ze série kulatých stolů DigiKoalice, tentokrát na téma Rodič a výchova v digitální éře. Bližší informace budou zveřejněny.

Zobrazit více »

Firma budoucnosti

16. května @ 9:00 - 14:00
PVA Expo, Beranových 667
Praha Letňany, Praha 199 00
+ Google Mapa

Firma budoucnosti je projekt, který realizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Je zaměřený na podporu digitalizace českých firem. Srozumitelným způsobem inspiruje a učí české podnikatele a firmy používat digitální technologie ke svému růstu. Akce se bude konat v rámci veletrhu FOR INDUSTRY, 16. 5. 2018, 9 – 14 h, PVA Letňany, Praha. Pozvánka a bližší informace budou zveřejněny.

Zobrazit více »
Červen 2018

Save-the-date: Networking

7. června

Save-the-date! DigiKoalice plánuje další networkingovou akci. Chtete se potkat neformálně s dalšími členy České národní koalice pro digitální pracovní místa? Zarezervujte si v kalendáři termín 7. června 2018.

Zobrazit více »
+ Export Events