Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

Říjen 2017

DigiKoalice: Budování vysokorychlostních sítí pro potřeby vzdělávání

5. října @ 9:00 - 12:00
Ministerstvo průmyslu a obchodu, Na Františku 32
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa
Zdarma

Srdečně zveme odbornou veřejnost – zástupce sektoru elektronických komunikací, zainteresované orgány státní správy a samosprávy a další organizace ke kulatému stolu na téma Budování vysokorychlostních sítí pro potřeby vzdělávání. Akce proběhne ve čtvrtek 5. října 2017 v 9 hodin, Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR, Na Františku 32, Praha 1. Cílem je diskuse o možnostech spolupráce při budování vysokorychlostního připojení vzdělávacích institucí. Přihašování na akci probíhá přes přihlašovací formulář a kapacita je 35 míst.

Zobrazit více »

Digitální gramotnost Jihočeského kraje

19. října @ 13:00 - 15:00
Zdarma

Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR Vás srdečně zve k účasti na kulatém stole v Českých Budějovicích - Digitální gramotnost v Jihočeském kraji. V návaznosti na sérii kulatých stolů v roce 2016 přinášíme další témata do krajů. V říjnu přivezeme do Českých Budějovic téma digitální gramotnosti, představíme aktivity v této oblasti a společně se zamyslíme nad tím, jak se k tématu staví aktéři v Jihočeském kraji, představit příklady dobré praxe a jak navázat hlubší spolupráci k danému tématu. Akce se koná…

Zobrazit více »
Listopad 2017

DigiKoalice: Strategie digitálního vzdělávání 2020

2. listopadu @ 0:00
Zdarma

Save the date! Kulatý stůl na téma Strategie digitálního vzdělávání 2020. Evaluace a aktualizace opatření MŠMT, která zahrnují podporu výuky a učení žáků za pomocí digitálních technologií a zároveň rozvoj digitální gramotnosti žáků. Je součástí série aktivit DigiKoalice na podzim 2017, viz Plán akcí.

Zobrazit více »

Výroční konference členů a příznivců DigiKoalice

22. listopadu @ 13:00 - 17:00
Zdarma

Save the date! Společné setkání s cílem se vzájemně inspirovat v různých oblastech rozvoje digitální gramotnosti, viz Plán akcí.

Zobrazit více »
Prosinec 2017

DigiKoalice: Inovace ve vzdělávání a učení se prostřednictvím digitálních technologií

7. prosince @ 0:00
Zdarma

Save the date! Workshop na téma Inovace ve vzdělávání a učení se prostřednictvím digitálních technologií. Je součástí série aktivit DigiKoalice na podzim 2017, viz Plán akcí.

Zobrazit více »
+ Export Events