Připojte se!

  • Zveme Vás ke společnému dialogu ICT sektoru, vzdělávání, státních institucí a akademické obce. Odesláním formuláře stvrzujete za svou organizaci podporu myšlenkám uvedeným v memorandu České národní koalice pro digitální pracovní místa, do pěti pracovních dnů budete kontaktováni z kontaktního místa DigiKoalice (emailem nebo telefonicky) k ověření pravosti podpisu memoranda za Vaši instituci.
  • U loga prosím uveďte URL odkaz obrázku (např. JPG, PNG) umístěného přímo na internetu. Nahráním loga dáváte souhlas DigiKoalici (MŠMT a Národní ústav pro vzdělávání) k užití loga na propagačních materiálech DigiKoalice. Logo můžete také poslat emailem na digikoalice (et) nuv.cz
  • V případě vašeho zájmu je možné režim podpisu Memoranda dohodnout individuálně, lze zajistit jednání s předsedou či tajemníkem platformy pro přistoupení k české národní DigiKoalici. Viz digikoalice.cz/kontakty/ Memorandum je možné vyplnit také do vytištěné podoby memoranda (ke stažení zde) a odeslat na adresu DigiKoalice/NÚV, Weilova 1271/6, 10200, Praha 10.
Souhlasím s odebíráním newsletteru DigiKoalice.
Souhlasím se zveřejněním své e-mailové adresy v profilu signatáře.
Podpisem memoranda souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů.